Rok św. Józefa – Nabożeństwo ku Jego czci

8 grudnia 2021 roku pp Franciszek ogłosił Rok św. Józefa. Zachęca nas Ojciec św. Franciszek, abyśmy w sposób szczególny zwracali się do tego Wielkiego i św. Patrona naszych Rodzin i całego Kościoła, z prośbami o Jego pomoc i wstawiennictwo w codziennym naszym życiu. Abyśmy dzięki wstawiennictwu św. Józefa, w tych trudnych dniach, które teraz przeżywamy, nie zwątpili w  obecność Boga w naszym życiu i Jego opiekę nad nami.

Aby bardziej przeżyć ten Rok św. Józefa oraz uczcić tego Patrona, od tego tygodnia w każdy wtorek będziemy modlić się do św. Józefa podczas  nabożeństwa ku Jego czci.

Serdecznie więc wszystkich zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach oraz składania podziękowań i próśb na to nabożeństwo.