XXIII Niedziela Zwykła

1. Dziś po sumie – zmiana tajemnic Różańca św..

2. W środę –  Święto Narodzenia N.M.P. zwane Świętem Matki Bożej Siewnej – poświęcenie ziarna siewnego.

3. Pielgrzymka mężczyzn w Roku świętego Józefa do sanktuarium diecezjalnego św. Józefa w Nisku odbędzie się w sobotę, 11 września br. O  godz. 10.00 – różaniec, godz. 10.45 –konferencja prof. Stanisława Sławińskiego, godz. 11.45 – nowenna do św. Józefa, a o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza.

4. W następną Niedzielę odbędzie się w Warszawie uroczystość beatyfikacyjna Sług Bożych: ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Małgorzaty, Róży Czackiej. Do tego, tak wielkiego i oczekiwanego wydarzenia, przygotowujemy się poprzez modlitwę w kolejne dni Nowenny. Nowenna codziennie do soboty włącznie wraz z Mszą św. o godz. 18.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym duchowym przygotowaniu do tej beatyfikacji.

5. „ Legion Maryja”- grupa modlitewna naszej Parafii zaprasza na modlitewne spotkanie: „Jerycho Różańcowe”, które odbędzie się dziś w naszym kościele. Początek o godz. 14.00.

6. Słowa podziękowanie składamy tym osobom, które wzięły udział w całodobowej  Adoracji Najświętszego Sakramentu. Bóg zapłać za poświęcony czas na tę Adorację i modlitwy zanoszone do Boga z prośbą o nowe powołania i za naszą Ojczyznę.

8. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Dziś jest:  „Gość Niedzielny” „Niedziela”, „Mały Gość Niedzielny”, „ Promyczek dobra”, „ Mały Promyczek” oraz specjalny numer poświęcony Sługom Bożym: ks. kard. Wyszyńskiemu i Matce Czackiej.

7. Dziękujemy również tym, którzy przygotowali kościół na dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać  za poświęcony czas i włożony trud w jej wykonanie.

8. Msza św. w intencji pielgrzymów z autokarowej pielgrzymki do: Leżajska, Przemyśla i Kalwarii Pacławskiej zostanie odprawiona w niedzielę, 17 października.

Niech Boże błogosławieństwo pomaga Wam w dobrym, duchowym  przeżyciu dzisiejszej Niedzieli i całego tygodnia. Szczęść Boże.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NABOŻEŃSTWA

KRZAKI

Msze święte:

niedziele i święta: 7.30 i 11.00
pn-sb: 18:00, zimą 17:00
św. państw. zniesione: 7:30, 18:00, zimą 17:00

Codziennie 45 minut przed Mszą świętą odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosiedzia i Różaniec.

W każdy wtorek – Nabożeństwo ku czci św. Józefa

W każdą środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby prosimy składać w skrzynce na stoliku.

STUDZIENIEC

Msze święte:

niedziele i święta: 9:30
św. państw. zniesione: 16:30, zimą 15:30
pn-sb 16:30, zimą 15:30

Zawsze przed Mszą św. odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec

 

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

Czynna od poniedziałku do piątku:

Od 01 marca do 31 października w godz. od 18.30 do 19.00.

W pozostałych miesiącach w godz. od 17.30 do 18.00.

Kancelaria parafialna nie jest czynna w sobotę oraz w święta i uroczystości przypadające na tygodniu i w niedziele – za wyjątkiem spraw opisanych poniżej.

Sprawy związane z sakramentem chorych i pogrzebem można załatwić w każdy dzień.

W związku z wejściem nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), informujemy, że osoba dorosła potrzebne  dokumenty może wybrać tylko osobiście, przedstawiając aktualny dowód osobisty lub inny dowód potwierdzający tożsamość.

Natomiast dokumenty dla niepełnoletnich mogą wybrać rodzice lub prawni opiekunowie.

Dla mieszkających poza parafią, na ich prośbę, możemy wysłać dokumenty do parafii ich zamieszkania.