Życzenia Świąteczne

Dzieląc się opłatkiem z Wami w tym dniu radosnym,
tak bardzo oczekiwanym,
gdy gasną spory,
goją się rany,
życzymy Wam zdrowia,
życzymy miłości,
niech mały Jezus w sercach Waszych zagości,

Życzymy szczerości duszy,
uśmiechu na twarzy,
przyjaźni, która życzliwością darzy.

Doznajcie w te Święta wyjątkowego szczęścia
poczujcie miłość Boga,
by zrozumieć sens życia.

Aby Nowonarodzony Jezus obudził to, co jeszcze uśpione,
ożywił to, co już martwe;
niech światło Jego słowa prowadzi nas przez życie do wieczności szczęścia. Niech da Wam siłę i moc, aby Jego Pokój zanieść tam, gdzie go brakuje.

Błogosławionych, radosnych, pełnych pogody ducha i zdrowych Świąt  Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym, wśród znajomych i Przyjaciół życzą Wasi duszpasterze.  Szczęść Wam Boże!!!