Pielgrzymka – informacje

– Zamek  i zabudowania Karaimów, degustacja karaimskiej kuchni –  kibiny

Wilno :

– Cmentarz na Rossie -miejsce pochówku Matki i serca Józefa Piłsudskiego

– Ostra Brama  – Kaplica Matki Bożej Ostrobramskiej – Msza św., obiadokolacja i nocleg

Dzień 3  Wilno – Katedra z relikwiami św. Kazimierza, Kościół św. Piotra i Pawła, Góra Trzech Krzyży, dom św. s.Faustyny Kowalskiej, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego z oryginalnym obrazem „Jezu Ufam Tobie”, Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.

Obiadokolacja i nocleg

Dzień 4

Studzieniczna –  Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej, które odwiedził św. Jan Paweł II, Rejs statkiem Kanałem augustowskim – Studzieniczna – jezioro Necko – Jezioro Białe – Śluza Przewięz – Augustów, obiad

Suchowola – Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki