Diecezjalny Dzień Młodzieży

Kończący się rok szkolny, który z każdym dniem przybliża nas do zasłużonego odpoczynku jest także doskonałą okazją, aby Bogu złożyć dziękczynienie za otrzymane dary i wszelkie dobro. Ksiądz Biskup Ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz wraz z księżmi odpowiedzialnymi za duszpasterstwo dzieci i młodzieży oraz moderatorami oazy w Diecezji Sandomierskiej pragną zaprosić młodych diecezjan wraz z duszpasterzami, katechetami i opiekunami na Spotkanie Młodych, które w tym roku odbędzie się 11 czerwca w Radomyślu nad Sanem, aby tam dzielić się radością, dziękczynieniem i młodzieńczym entuzjazmem.

Hasłem tegorocznego spotkania są słowa: ”Co zrobiłby Jezus?”, które wpisują się w serce człowieka stawiającego sobie ważne pytania – szczególnie te, które dotyczą realizacji życiowego powołania.

Szczegóły wydarzenia na załączonym plakacie oraz karcie uczestnika, którą należy pobrać, uzupełnić i przywieźć ze sobą. Z Panem Bogiem i do zobaczenia!