Zapraszamy na XIII Sandomierski Rajd Papieski

W sobotę, 4 czerwca br. odbędzie się XIII Sandomierski Rajd Papieski. Tym razem trasa powiedzie z Sandomierza przez Trześń, Furmany, Grębów, Krawce do Stanów Bojanowskich.

Rajd wystartuje z Bulwaru Marszałka Piłsudskiego o godz. 9.00. Biuro organizacyjne Rajdu będzie czynne od 8:00 do 8:45 /Bulwar Marszałka J. Piłsudskiego/.

Zakończenie Rajdu przy kościele parafialnym w Stanach Bojanowskich ok. godz. 13.00.

Zgłoszenie, oświadczenia i regulamin imprezy można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miasta w Sandomierzu – www.sandomierz.pl, MOSiR – www.mosir.sandomierz.pl. Zgłoszenia wraz z oświadczeniami należy składać osobiście w terminie od dnia 23 maja 2022 r. do dnia 4.06.2022 r. (w godzinach 8:00 – 12:00) w MOSiR Miejski Stadion Sportowy ul. Koseły 3a lub elektronicznie e-mail:
[email protected] od dnia 30.05.2022 r. lub przed startem w biurze organizacyjnym Rajdu na Bulwarze Marszałka J. Piłsudskiego.

Organizatorzy proszą o wyposażenie pojazdów w kaski ochronne, w szczególności dzieci oraz nakrycia głowy chroniące przed słońcem.

Organizator nie zabezpiecza transportu powrotnego
osób i rowerów do Sandomierza.

Regulamin, plan imprezy oraz mapkę trasy przejazdu można pobrać poniżej.

Do pobrania: