V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś na sumie Uroczystość I – Komunii św. do której przystąpi dwanaście dzieci.

Dziękując Bogu za to wydarzenie, polecajmy te dzieci opiece Matce Najświętszej i upraszajmy dla nich dar Bożego błogosławieństwa.

 2. Przeżywamy okres wielkanocny. Czas, w którym radujemy się Zmartwychwstaniem naszego Pana – Jezusa Chrystusa.

W tygodniu  „ majówka” wraz z Mszą św. codziennie o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w tej przepięknej modlitwie na cześć i chwałę naszej Matki – Maryi, a tym którzy uczestniczą w nabożeństwach majowych mówimy Bóg zapłać.

3. Jutro Święto św. Andrzeja Boboli, kap., m. – Patrona Polski. Jutro również imieniny naszego ks. Kanonika. Polecajmy go w swoich modlitwach Bogu i Matce Najświętszej. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji, na którą serdecznie zapraszamy.

4. W następną Niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie rocznica I – Komunii św. dla dzieci z kl. IV. Dlatego też dzieci te i ich Rodziców, zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 17.00.

Natomiast uczniów z kl. VIII i kl. VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz ich Rodziców zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 18.00.

5. Ponieważ na następną Niedzielę kościół przygotują Rodzice dzieci przeżywających rocznicę I – Komunii św. dlatego też zostanie przesunięta kolejka sprzątających kościół.

6. Grupę modlitewną „ Legion Maryja” oraz chętne osoby pragnące przyłączyć się do tej grupy, zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 18.00.

7.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Przypominamy i zachęcamy młodzież i dzieci do uczestnictwa w wakacyjnych OAZACH. Informacje o terminach Oaz, ich kosztach oraz sposobach zgłaszania się można znaleźć na plakacie, który znajduje się  w gablocie oraz na stronie diecezjalnej i w mediach oazowych.

Można też zgłosić  się do mnie.

Niech Maryja, nasza Matka ma Was w swojej opiece, a Boże błogosławieństwo towarzyszy Wam każdego dnia nowego tygodnia życia.  Szczęść Boże.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

NABOŻEŃSTWA

KRZAKI

Msze święte:

niedziele i święta: 7.30 i 11.00
pn-sb: 18:00, zimą 17:00
św. państw. zniesione: 7:30, 18:00, zimą 17:00

Codziennie 45 minut przed Mszą świętą odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosiedzia i Różaniec.

W każdy wtorek – Nabożeństwo ku czci św. Józefa

W każdą środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby prosimy składać w skrzynce na stoliku.

STUDZIENIEC

Msze święte:

niedziele i święta: 9:30
św. państw. zniesione: 16:30, zimą 15:30
pn-sb 16:30, zimą 15:30

Zawsze przed Mszą św. odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec

 

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

Czynna od poniedziałku do piątku:

Od 01 marca do 31 października w godz. od 18.30 do 19.00.

W pozostałych miesiącach w godz. od 17.30 do 18.00.

Kancelaria parafialna nie jest czynna w sobotę oraz w święta i uroczystości przypadające na tygodniu i w niedziele – za wyjątkiem spraw opisanych poniżej.

Sprawy związane z sakramentem chorych i pogrzebem można załatwić w każdy dzień.

W związku z wejściem nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), informujemy, że osoba dorosła potrzebne  dokumenty może wybrać tylko osobiście, przedstawiając aktualny dowód osobisty lub inny dowód potwierdzający tożsamość.

Natomiast dokumenty dla niepełnoletnich mogą wybrać rodzice lub prawni opiekunowie.

Dla mieszkających poza parafią, na ich prośbę, możemy wysłać dokumenty do parafii ich zamieszkania.