V Niedziela Wielkanocna

1. Dziś na sumie Uroczystość I – Komunii św. do której przystąpi dwanaście dzieci.

Dziękując Bogu za to wydarzenie, polecajmy te dzieci opiece Matce Najświętszej i upraszajmy dla nich dar Bożego błogosławieństwa.

2. Przeżywamy okres wielkanocny. Czas, w którym radujemy się Zmartwychwstaniem naszego Pana – Jezusa Chrystusa.

W tygodniu  „ majówka” wraz z Mszą św. codziennie o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w tej przepięknej modlitwie na cześć i chwałę naszej Matki – Maryi, a tym którzy uczestniczą w nabożeństwach majowych mówimy Bóg zapłać.

3. Jutro Święto św. Andrzeja Boboli, kap., m. – Patrona Polski. Jutro również imieniny naszego ks. Kanonika. Polecajmy go w swoich modlitwach Bogu i Matce Najświętszej. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w jego intencji, na którą serdecznie zapraszamy.

4. W następną Niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie rocznica I – Komunii św. dla dzieci z kl. IV. Dlatego też dzieci te i ich Rodziców, zapraszamy na spotkanie w czwartek na godz. 17.00.

Natomiast uczniów z kl. VIII i kl. VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz ich Rodziców zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 18.00.

5. Ponieważ na następną Niedzielę kościół przygotują Rodzice dzieci przeżywających rocznicę I – Komunii św. dlatego też zostanie przesunięta kolejka sprzątających kościół.

6. Grupę modlitewną „ Legion Maryja” oraz chętne osoby pragnące przyłączyć się do tej grupy, zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 18.00.

7.  Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Przypominamy i zachęcamy młodzież i dzieci do uczestnictwa w wakacyjnych OAZACH. Informacje o terminach Oaz, ich kosztach oraz sposobach zgłaszania się można znaleźć na plakacie, który znajduje się  w gablocie oraz na stronie diecezjalnej i w mediach oazowych.

Można też zgłosić  się do mnie.

Niech Maryja, nasza Matka ma Was w swojej opiece, a Boże błogosławieństwo towarzyszy Wam każdego dnia nowego tygodnia życia.  Szczęść Boże.