IX Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XVII Dzień Dziękczynienia. Po Mszy świętej będzie można złożyć ofertę do puszki na rozbudowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum wdzięczności naszego Narodu za dar uzyskanej wolności.

Po SUMIE procesja Eucharystyczna i zmiana Tajemnic Różańca świętego.

2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Codziennie Msza święta u Procesja Eucharystyczna o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału. W tym miejscu jeszcze raz dziękuję tym, którzy włączyli się i wzięli udział we Mszy świętej i uroczystej, przepięknej procesji w Boże Ciało. Bóg zapłać. 

3. We wtorek spotkanie grupy modlitewnej '” Legion Maryi ”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

4. W czwartek Msza święta na zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00. Po Mszy świętej procesja Eucharystyczna oraz poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. W czwartek wypada również I. czwartek miesiąca. Od godz. 19.30 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.  Osoby chętne do udziału w tej Adoracji proszone są o wpisanie się na tę listę.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego a zarazem I. piątek miesiąca.  O godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu i zakończenie Adoracji. Następnie Msza święta. Ponieważ w piątek wypada Uroczystość dlatego w tym dniu nie wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę wspomnienia Niepokalanego Serca Maryi.

Zapraszamy w te dni do udziału w tych nabożeństwach i korzystania z sakramentu pokuty, a spowiedź święta codziennie od godziny 17.00.

7. Ponieważ w następną Niedzielę będzie odpust w Studziencu dlatego jak było to już ogłaszane Msze święte w Krzakach będą o godzinie 7.30 i 9.30. Nie będzie Mszy świętej i godz. 11.00 ponieważ w tym czasie będzie SUMA odpustowa w Studziencu.

8. Przypominamy, że w sobotę 08 czerwca odbędzie się w Stalowej Woli Rozwadowie spotkanie młodych oraz Rajd rowerowy, który rozpocznie się w Sandomierzu a zakończy w Rozwadowie. Ich początek o godz. 9.00. Zapraszamy do udziału i młodzież i dorosłych.

9. Na spotkaniu Rady Parafialnej padła propozycja aby podczas naszego ODPUSTU gdy będziemy dziękować Bogu za 50 lat naszej Parafii zrobić przy kościele początek coś w rodzaju pikniku. Aby ta propozycja mogła być zrealizowana prosi się o wsparcie tej inicjatywy. Osoby które chcą wesprzeć tę piękną inicjatywę proszone są o złożenie ofiar na tacę podczas Mszy świętej w dwie Niedziele; 09 i 16 czerwca. 
Jeśli są osoby chętne aby to zrobić to mam wielką nadzieję że będą i ci którzy to wspaniałe dzieło wspomogą. 

10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej, która jest w kościele.

11. Dziękujemy tym, którzy przygotowali kościół na Uroczystość Bożego Ciała i dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać za poświęcony czas i włożony trud w tę pracę.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

NABOŻEŃSTWA

KRZAKI

Msze święte:

niedziele i święta: 7.30 i 11.00
pn-sb: 18:00, zimą 17:00
św. państw. zniesione: 7:30, 18:00, zimą 17:00

Codziennie 45 minut przed Mszą świętą odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosiedzia i Różaniec.

W każdy wtorek – Nabożeństwo ku czci św. Józefa

W każdą środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Podziękowania i prośby prosimy składać w skrzynce na stoliku.

STUDZIENIEC

Msze święte:

niedziele i święta: 9:30
św. państw. zniesione: 16:30, zimą 15:30
pn-sb 16:30, zimą 15:30

Zawsze przed Mszą św. odmawiana jest Koronka do Bożego Miłosierdzia i Różaniec

 

 

 

KANCELARIA PARAFIALNA

Czynna od poniedziałku do piątku:

Od 01 marca do 31 października w godz. od 18.30 do 19.00.

W pozostałych miesiącach w godz. od 17.30 do 18.00.

Kancelaria parafialna nie jest czynna w sobotę oraz w święta i uroczystości przypadające na tygodniu i w niedziele – za wyjątkiem spraw opisanych poniżej.

Sprawy związane z sakramentem chorych i pogrzebem można załatwić w każdy dzień.

W związku z wejściem nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), informujemy, że osoba dorosła potrzebne  dokumenty może wybrać tylko osobiście, przedstawiając aktualny dowód osobisty lub inny dowód potwierdzający tożsamość.

Natomiast dokumenty dla niepełnoletnich mogą wybrać rodzice lub prawni opiekunowie.

Dla mieszkających poza parafią, na ich prośbę, możemy wysłać dokumenty do parafii ich zamieszkania.