IX Niedziela Zwykła

1. Dziś przeżywamy XVII Dzień Dziękczynienia. Po Mszy świętej będzie można złożyć ofertę do puszki na rozbudowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest wotum wdzięczności naszego Narodu za dar uzyskanej wolności.

Po SUMIE procesja Eucharystyczna i zmiana Tajemnic Różańca świętego.

2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Codziennie Msza święta u Procesja Eucharystyczna o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do udziału. W tym miejscu jeszcze raz dziękuję tym, którzy włączyli się i wzięli udział we Mszy świętej i uroczystej, przepięknej procesji w Boże Ciało. Bóg zapłać.

3. We wtorek spotkanie grupy modlitewnej '” Legion Maryi ”. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu.

4. W czwartek Msza święta na zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00. Po Mszy świętej procesja Eucharystyczna oraz poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. W czwartek wypada również I. czwartek miesiąca. Od godz. 19.30 rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.  Osoby chętne do udziału w tej Adoracji proszone są o wpisanie się na tę listę.

5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego a zarazem I. piątek miesiąca.  O godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu i zakończenie Adoracji. Następnie Msza święta. Ponieważ w piątek wypada Uroczystość dlatego w tym dniu nie wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę wspomnienia Niepokalanego Serca Maryi.

Zapraszamy w te dni do udziału w tych nabożeństwach i korzystania z sakramentu pokuty, a spowiedź święta codziennie od godziny 17.00.

7. Ponieważ w następną Niedzielę będzie odpust w Studziencu dlatego jak było to już ogłaszane Msze święte w Krzakach będą o godzinie 7.30 i 9.30. Nie będzie Mszy świętej i godz. 11.00 ponieważ w tym czasie będzie SUMA odpustowa w Studziencu.

8. Przypominamy, że w sobotę 08 czerwca odbędzie się w Stalowej Woli Rozwadowie spotkanie młodych oraz Rajd rowerowy, który rozpocznie się w Sandomierzu a zakończy w Rozwadowie. Ich początek o godz. 9.00. Zapraszamy do udziału i młodzież i dorosłych.

9. Na spotkaniu Rady Parafialnej padła propozycja aby podczas naszego ODPUSTU gdy będziemy dziękować Bogu za 50 lat naszej Parafii zrobić przy kościele początek coś w rodzaju pikniku. Aby ta propozycja mogła być zrealizowana prosi się o wsparcie tej inicjatywy. Osoby które chcą wesprzeć tę piękną inicjatywę proszone są o złożenie ofiar na tacę podczas Mszy świętej w dwie Niedziele; 09 i 16 czerwca.
Jeśli są osoby chętne aby to zrobić to mam wielką nadzieję że będą i ci którzy to wspaniałe dzieło wspomogą.

10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej, która jest w kościele.

11. Dziękujemy tym, którzy przygotowali kościół na Uroczystość Bożego Ciała i dzisiejszą Niedzielę. Bóg zapłać za poświęcony czas i włożony trud w tę pracę.